شماره تماس :

تعمیرات لپ تاپ ایسر

برند ایسر یکی از قدیمی ترین برند های تایوانی در حوزه تولید لوازم الکترونیک به ویژه لپ تاپ میباشد . قدمت و کیفیت این لپ تاپ باعث شده که لپ تاپ های ایسر در ایران حضور گسترده ای داشته باشد . از این جهت اراِئه خدمات تخصصی همواره از دغدغه کاربران بوده است .
به دلیل گستردگی نسبتا بالای این محصول در کشور مراکز زیادی اداعای تعمیرات تخصصی و انجام خدمات این محصول را دارند . ممکن است شما با اعتماد به یکی از این این مراکز که متاسفانه دانش و تخصص کافی را ندارند به مشکلات زیادی برخورد کنید . از این رو مجموعه ساها مارکت به دلیل در دست داشتن تکنیسین های مجرب و با تجربه محیطی را برای شما فراهم آورده است تا تمامی خدمات مورد نیاز شما را به بهترین نحو پوشش دهد .
ارائه انواع خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در مجموعه ساها مارکت انجام میشود . کلیه خدمات و تعمیرات به طور تخصصی انجام شده و به دلیل اعتماد زیاد ساها مارکت به تکنیسین های خود تمامی خدمات خود را ضمانت میکند . همچنین این مجموعه با تامین تخصصی قطعات ایسر و سایر لوازم جانبی تضمین کیفیت و درجه 1 بودن محصولات خود را میدهد تا دغدغه شما را به حداقل برساند .
تعمرات هارد , صفحه نمایش , مادربورد معیوب , خرابی سی پی یو , خرابی کیبورد , تعمیر ترمیم قاب , تعویض باطری های نعیوب با باطری های اورجینال , . . . همگی از خدماتی هستند که ما ارائه میدهیم .
امور نرم افزاری مانند نصب ویندوز , نصب انواع آنتی ویروس , . . . تا انجام عیب های نرم افزاری و بازیابی اطلاعات همگی به طور تخصصی در مجموعه ساها مارکت انجام میشود .
مراحل انجام تعمیرات در مجموعه ساها مارکت به این صورت میباشد که اول دستگاه شما با روش های خاص و بروزعیب یابی شده و تمامی مشکلات آن مشخص میشود و به به اطلاع شما رسانده مشود . بعد از آگاهی شما از مشکلات و انجام مشاوره در صورت رضایت مراحل انجام تعمیرات انجام میشود .

عیب یابی رایگان دستگاه

ارتقا لپ تاپ ایسر

شاید شما هم به فکر آپدیت رم یا حافظه لپ تاپ خود افتاده اید . یا بخواهید یک هارد SSD به لپ تاپ ایسر خود اضافه کنید . همه این کار ها در مجموعه ساها مارکت انجام میشود .

بررسی تخصصی دسگاه شما توسط تکنیسین ها و استفاده از بهترین روش ها جهت آپدیت لپ تاپ ایسر شما . تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه شما ضمانت شده و با بیشترین عملکرد به شما تحویل داده میشود .

تعمیر cpu لپ تاپ ایسر

سی پی یو مرکز پردازش های لپ تاپ میباشد که توسط مادربورد با سایر قطعات لپ تاپ ارتباط ایجاد میکند . این قطعه بسیار مهم وظیفه کار های پردازشی را داشته و با ایجاد اختلال در آن لپ تاپ ایسر شما به وسیله غیر قابل استفاده تبدیل میشود .

از مهم ترین نشانه های خرابی cpu لپ تاپ های ایسر یه خاموش شدن ناگهانی , هنگ کردن دائم دستگاه , بوت نشدن دستگاه و اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ خود مواجه شده‌اید بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات سی پی یو لپ تاپ ایسر را به مجموعه ساها مارکت بسپارید.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسر

اگر در هنگام کار یا روشن کردن لپ تاپ ایسر تصویری ندارید , رنگ ها با یکدیگر قاطی شده یا تصویر دچار خط های افقی شده و نمیتوانید کارهای گرافیکی انجام دهید به احتمال زیاد کارت گرافیک لپ تاپ ایسر شما دچار اختلال شده و نیاز به عیب یابی تخصصی دارد .

کارت گرافیک نقش پردازش های گرافیکی و دیجیتالی را در لپتاپ ها دارد به صورتی که در صورت خرابی آن با مشکلات زیادی در لپ تاپ مواجه میشد . یکی از خدمات مجموعه ما تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ های ایسر در تعمیرگاه تخصصی ایسر ساها مارکت میباشد .

تعویض و تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر

ممکن است صفحه نمایش شما هم در اثر ضربه دچار شکستگی شود . یا بر اثر آب خوردگی یا نوسانات برق ال سی دی لپ تابتان دچار خرابی شود . در مجموعه ساها مارکت تا حد امکان سعی میشود تا ال سی لپ تاپ ایسر شما عیب یابی و تعمیر شود . اما اگر ال سی دی شما دچار شکستگی شده باشد امکان تعمیر آن وجود ندارد .
در تعمیر ال سی دی های ایسر حتما باید از نمایشگر های درجه 1 استفاده شود زیرا در صورت استفاده از ال سی دی های بی کیفیت مدت زیادی کارایی نداشته و دوباره مجبور به تعویض آن میشوید . همچینین نمایشگر های غیر اورجینال به سایر قطعات لپ تاپ شما نیز آسیب میرساند . تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر در تعمیرگاه تخصصی ایسر ساها مارکت .

تعمیر و تعویض باطری لپ تاپ ایسر

باتری لپ تاپ به عنوان تامین کننده انرژی قطعات لپ تاپ جزء قسمت های اساسی هر لپ تاپ میباشد . ضعف و خرابی باطری لپ تاپ موجب میشود شما مجبور باشید که لپ تاپ خود را به شارژر وصل کنید . همچنین ضعف باطری به قطعات لپ تاپ شما آسیب رسانده و باعث کندی لپ تاپ ایسر شما میشود .
بسیار مهم است که باطری انتخابی به طور دقیق برای محصول شما طراحی و ساخته شده باشد تا دستگاه شما دچار مشکل نشود .  تعمیر باطری لپ تاپ ایسر توسط تکنیسن ها انجام شده و قطعه و باطری استفاده شده اورجینال میباشد . تعویض باطری لپ تاپ ایسر در مجموعه ما با باطری های درجه 1 و ضمانت کتبی صورت میگیرد .

 

تعمیر قاب و لولا لپ تاپ های ایسر

درصورد ضربه خوردن , افتادن و استفاده مداوم از لپ تاپ امکان شکستگی و آسیب به قاب لپ تاپ وجود دارد . قاب لپ تاپ به جهت محافظت از ال سی دی , کیبورد و قطعات دیگر لپ تاپ باید سالم باشد تا از رسیدن آسیب به سایر قطعات لپ تاپ مانند ال سی دی جولو گیری شود . همچنین ظاهر لپ تاپ های آسییب دیده ناخوشایند است .
مجموعه تعمیرات ساها مارکت  با استفاده از چسب و مواد مخصوص و حتی ساخت تیکه های آسیب دیده سعی میکند تا قاب لپ تاپ شما را به بهترین نحو تعمیر کند . تعمیر قاب لپ تاپ ایسر در ساها مارکت طوری صورت میگیرد تا حدالمکان جای ترمیم و شکستگی معلوم نباشد. اما گاهی امکان ترمیم و تعمیر قاب وجود ندارد از این جهت در مجموعه ما با استفاده از قاب های درجه 1 لپ تاپ ایسر شما به بهترین نحو تعمیر شده و ظاهر آن مانند روز اول میشود .

تعمیر و تعویض هارد لپ تاپ ایسر

 

هارد محل ذخیره سازی سازی تمام اطلاعات شما میباشد . اگر لپ تاپ شما دچار کندی شدید , تغییر نام ناگهانی فایل ها , پاک یا ذخیره نشدن فایل ها در لپ تاپ , ریستارت شدن ناگهانی و. . . میشود همه از مشکلاتی هستند که در هنگامی که هارد شما دچار مشکل میشود بروز میدهد . در صورت بروز این مشکلات سعی کنید تا حد امکان فایلی را در هارد خود تغییر ندهید تا اطلاات شما دچار مشکل نشود .

در مجموعه  ساها مارکت حفظ تمامی اطلاعات و رفع مشکلات هارد , اطلاعات از دست رفته شما نیز بازگردانی میشود . تعمیرات تخصصی هارد های ایسر در مجموعه ساها مارکت .

 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ایسر
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ایسر
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ ایسر
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ایسر (مکانیکی و الکترونیکی)
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ ایسر
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ‌تاپ ایسر
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ ایسر
 • تعمیر لپ‌تاپ ایسر، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ایسر (VGA)
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ ایسر، به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • گشایش قفل لپ تاپ ایسر
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر
 • رفع مشکلات مدار POWERING
 • رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسر
 • تمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ایسر
 • رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU
 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ایسر و تعویض آنها در صورت لزوم
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسر (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی)
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ ایسر (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و… )

شماره تماس :